Четвер, 28.03.2024, 14:10

Головна » 2012 » Лютий » 9 » Її знає вся школа!
Її знає вся школа!
Картинка відсутня Сьогодні мені випала честь взяти інтерв’ю та дізнатися багато цікавого про мою однокласницю Ткачук Ольгу. Цю добру, привітну, світлу та завжди усміхнену людину знає вся школа. Оля бере участь в усіх шкільних конкурсах, заходах, які проводяться в школі та за її межами. На багатьох шкільних, міських та обласних конкурсах займає призові місця. Ви можете звернутися до неї в будь-якому питанні. Завжди розповість, покаже та допоможе зробити все, що їй під силу. Крім того, що вона вродлива та має гарну фігуру, від природи також має красивий голос. У вмінні красиво танцювати також не пасе задніх. Пунктуальна, завжди дотримується слова, надзвичайно дисциплінована людина. У вільний від навчання час ходить на прогулянки з подругами до парку, бо люблять природу. Насолоджуються лісовою живильною прохолодою в спекотний літній день, збирають ягоди, гриби, горіхи, слухають спів пташок, дзюрчання води в струмку.

Наша сьогоднішня героїня народилася в місті Житомирі. Має чудову сім’ю: мама, тато та молодша сестра. Вдвох з сестрою виступають на шкільних співочих конкурсах. Поза межами школи Оля вправна господиня, допомагає мамі в хатній роботі. Подобається прибирати, тому що чистота – це запорука гарного здоровя. Вміє готувати безліч різних страв, але найулюбленішою є приготування традиційної української страви - борщу. Це далеко не все, що подобається робити Олі, але й відпочивати, як і всі люди вона також любить.
Свій вікенд любить проводити на природі у бабусі: дивитися на чудові краєвиди поліської природи, на світанок та захід сонця, вдихати на повні легені незабутній аромат свіжоскошеної трави. Після теплого літнього дощу побачити в безмежному небі веселку, не на картинці, не в кіно, а саму справжню веселку в небі, яка чарує та захоплює подих гамою прекрасних кольорів, яка висить у тебе над головою - це справжнє диво. Увечері, після спекотного дня, Оля любить сидіти на траві, дивитися на небо і загадувати бажання . Можливо, про принца на білому коні, можливо, про щось інше. Оля розповіла мені, що не має ідеалу чоловіка, головне для неї - його внутрішній світ, але й краса не на останньому місці.

Не байдужа також до спорту. В світі безліч різних видів спорту, але Оля обрала саме волейбол тому що, тут працюють всі групи м’язів, що корисно для здоров’я.

В наш час мало хто займається вишиванням, хоча вручну вишиті роботи ціняться у всьому світі. Мені також подобаються вишиті візерунки на тканині. Оля займається вишиванням, я бачив декілька її робіт і мені сподобалось. Це клопітка робота, яка потребує великих зусиль. На її рахунку близько 15 робіт і це доволі таки багато, як для сучасної дівчини, яка встигає стільки всього зробити. Світ невпинний, він завжди рухається, відбувається прогрес в різних галузях, всі спішать, метушаться і так тяжко знайти вільний час для того, щоб зайнятися улюбленою справою, але їй це вдається.

Подобається музика, живопис, скульптура, кінематографія. Щодо музики, то немає ніяких рамок у виборі стилю, подобається абсолютно вся. Ані Лорак є кумиром через свій голос та зміст пісень. Як і всім дівчатам так і нашій героїні подобаються пісні про кохання, про принца на білому коні, на хвилинку поринути у світ мрій.
Щодо фільмів, то улюбленими є "Чорна блискавка” та "Титанік”.
Окрім фільмів також є улюблені мультфільми. Одним з них є найпопулярніший радянський та пострадянський мультфільмів "Ну, погоди! ”
Я гадаю, що вам буде цікаво прочитати та трішки дізнатися про гордість нашої школи Ткачук Ольгу.

Категорія: ЗОШ №30 | Переглядів: 1014 | Додав: Smith