П`ятниця, 29.03.2024, 11:38

У категорії сайтів: 9
Показано сайтів: 1-9

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Переходам
Компания Ликео создает онлайн-игры, которые помогают развивать интеллект. Для Вашего удобства мы объединили игры в курсы. Курсы предназначены для достижения определенных целей: развития внимания, памяти, мышления и др.
Розважальні сайти | Переходов: 732 | Дата: 24.07.2012

ІТ-лікар - молода компанія, що активно розвивається на ринку комп'ютерних послуг Житомирщини.

Основні напрямки діяльності - комп'ютерна допомога, фізичний ремонт комп'ютерів, абонентське обслуговування юридичних осіб, навчання роботі на ПК.

Політика компанії полягає в тому, щоб надавати максимально зручний для клієнта сервіс. ІТ-лікар не тільки усуває наявні несправності, а й проводить профілактику обладнання з метою мінімізувати ймовірність виникнення нових помилок, надає рекомендації по роботі з комп'ютером, периферійним обладнанням та програмним забезпеченням.

Крім того, ІТ-лікар надає підтримку клієнтам по телефону, ICQ, Skype, щоб прискорити вирішення багатьох несуттєвих проблем. Фахівці компанії здійснять виїзд для надання комп'ютерної допомоги і ремонту та, при необхідності, візьмуть вашу оргтехніку для діагностики і подальшого ремонту в сервісному центрі.

офіс 1, вул. Басейна 5
м. Житомир, Україна

info@itlikar.com.ua

Розважальні сайти | Переходов: 373 | Дата: 26.01.2012

На цьому сайті ви знайдете розклад сеансів, та дати показу фільмів.

г. Житомир, ул. Киевская, 77, Центральный вход в зоне катка.

Розважальні сайти | Переходов: 2534 | Дата: 26.01.2012

http://zt4ever.org.ua/ сайт посвящен тематике города, и носит информационно-познавательный характер. Уверен - многим школьникам из Житомира есть что почерпнуть полезного из нашего контента.

На этом сайте Вы сможете провести свой виртуальный досуг не только с интересом, но и с пользой. Сайт посвящен городу Житомир и всему тому, что с этим городом связано. Этот город имеет большую и красочную тысячелетнюю историю и хранит в себе немало тайн. Наш портал предназначен для виртуального общения и взаимообмена информацией.

Розважальні сайти | Переходов: 486 | Дата: 26.01.2012

Житомирський загальноміський волонтерський актив обласної молодіжної громадської організації "ХХІ покоління" - це перше неполітичне і некомерційне об'єднання всіх молодіжних лідерів загальноосвітніх шкіл, вищих навчальних закладів, установ і організацій, діяльність яких спрямована на вирішення спільними зусиллями важливих проблем соціального розвитку та впровадження суспільно важливих обласних і міжобласних проектів
Розважальні сайти | Переходов: 358 | Дата: 24.01.2012

г. Житомир, ул. Киевская, 13,

тел.: 47-27-47

Кинотеатр Украина это современный 2-х зальный кинотеатр европейского уровня, оснащенный новейшим кинопроекционным оборудованием CHRISTIE, DOLBY Digital, соответствующим всем мировым стандартам, комфортными креслами с подставками для напитков и воздушной кукурузы и удобными диванами.

Розважальні сайти | Переходов: 688 | Дата: 22.01.2012

Житомирский областной музыкально-драматический театр им.И.Кочерги

Телефоны: 473388 касса театра
422035 концертная касса
Адрес: Житомир, Соборная площадь 6
Время работы: Вт.-Сб.:11.00-19.30
 Веб-сайт: http://zhitomirteatr.com/
Розважальні сайти | Переходов: 443 | Дата: 22.01.2012

Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Сучасний Формат» (надалі – МГО «Сучасний Формат») є добровільною, молодіжною, самоврядною, обласною громадською організацією, діяльність якої базується на принципах самоврядування, законності та гласності, яка діє на території Житомирської області та має статус місцевої.
Розважальні сайти | Переходов: 784 | Дата: 22.01.2012