Вівторок, 31.03.2020, 00:53
Сайт учнів міста Житомира
Головна | Корисні сайти |Конкурси| Додати матеріал | Реєстрація | Вхід
Категорії розділу
Олімпійські Відео Ігри [2]
Новини сайту [31]
Конкурси [11]
Управління освіти [48]
Шкільний парламент [3]
ЗОШ №1 [2]
Гімназія № 1 [81]
Ліцей №2 [9]
Гімназія №3 [25]
ЗОШ №5 [11]
ЗОШ №6 [0]
ЗОШ №7 [30]
ЗОШ №8 [2]
ЗОШ №10 [2]
ЗОШ №12 [9]
ЗОШ №14 [6]
ЗОШ №15 [8]
ЗОШ №16 [4]
ЗОШ №17 [166]
ЗОШ №19 [60]
ЗОШ №20 [2]
ЗОШ №21 [27]
ЗОШ №22 [4]
Гімназія №23 [16]
Ліцей №24 [124]
Ліцей №25 [26]
ЗОШ №26 [49]
ЗОШ №27 [8]
ЗОШ №28 [5]
ЗОШ №30 [206]
ЗОШ №32 [21]
ЗОШ №33 [63]
Міський колегіум [32]
ЗОШ №35 [5]
ЗОШ №36 [0]
Ліцей при ЖДТУ [26]
Педагогічний ліцей [1]
«Ор Авнер» [46]
МЦНТТУМ [70]
Школа Юних Десантників [2]
-------------------------------- [0]
Вчителям [17]
Випускникам [10]
-------------------------------- [0]
ХХІ покоління [5]
Новини Інтернету [7]
Різне [21]
Форма входу

Статистика
Головна » 2012 » Травень » 17 » Підсумки міської виставки-конкурсу „Світ очима Батьків”
09:23
Підсумки міської виставки-конкурсу „Світ очима Батьків”
Картинка відсутня

ИзображениеНа базі МЦНТТУМ 27 квітня 2012 р.
відбулась міська виставка творчих робіт з декоративно-ужиткового мистецтва
„Світ очима дітей”. На виставці було представлено 190
робіт із 23 ЗНЗ (проти минулоріч 184 із 27 ЗНЗ). Найбільша кількість робіт була
представлена в номінаціях „Картини” (22), „Фольклорна лялька” (20). Скачати наказ 




  1. Нагородити дипломами управління освіти Житомирської
    міської ради команди ЗОШ № 16 за перше місце, ЗОШ № 33 за друге місце ,ЗОШ
    № 12 за третє місце.

  2. Нагородити дипломами переможців виставки-конкурсу:



В номінації
„Бісероплетіння”



Секція „Об’ємні
композиції”



І місце – Андрієвську
Катерину, ученицю 11 класу ЗОШ № 33



1 місце – Мошковську Катерину,
ученицю 7 класу ЗОШ № 16



ІІ місце – Котельнікову
Валерію, ученицю 5 класу ЗОШ № 21



ІІ місце – Семєшову Анну-Марію,
ученицю 6 класу ЗОШ № 8



ІІІ місце – Кулікову Ганну,
ученицю 5 класу ЗОШ № 20



ІІІ місце – Тверду Аліну,
ученицю 11 класу ЖМГ № 3



ІІІ місце – Ясінського
Максима, учня 9 класу ЗОШ № 19



Секція „Настінні
панно”



І місце – Грицик Оксану,
ученицю 9 класу ЗОШ № 10



ІІ місце – Гуменюк  Ольгу, ученицю 6 класу ЗОШ № 20



ІІ місце – Болемчук Іванну,
ученицю 6 класу ЗОШ № 33



ІІ місце – Курячу Владиславу,
ученицю 7 класу ЗОШ № 27



ІІІ місце – Кошман Марію,
ученицю 6 класу ЗОШ № 7



ІІІ місце – Ходаківську
Катерину, ученицю 9 класу ЗОШ № 6



 



В номінації  „Аксесуари”



І місце – Кирилюк Дарину, ученицю
8 класу ЗОШ № 33



І місце – Петрук Ірину,
ученицю 9 класу ЗОШ № 16



ІІ місце – Котюк Катерину,
ученицю 10 класу ЗОШ № 6



ІІ місце – Тер-Тумасову Каріну,
ученицю 6 класу ЗОШ № 5



ІІІ місце – Сіреньку Ганну,
ученицю 7 класу ЗОШ № 20



 



В номінації „Іграшка”



Секція „Фольклорна
лялька”



І місце – Дідківську
Анастасію, ученицю 6 класу ЗОШ № 16



І місце – Ковалевську Марину,
ученицю 9 класу ГГ № 23



ІІ місце – Гончаренко Яну,
ученицю 11 класу ЗОШ № 21



ІІ місце – Щербину Юлію,
ученицю 11 класу ЗОШ № 7  



ІІІ місце – Станчик Вероніку,
ученицю 5 класу ЖМК



ІІІ місце – Соловйову
Анастасію, ученицю 7 класу СЗОШ № 12



ІІІ місце – Черкес Анну,
ученицю 10 класу ЗОШ № 5  



Секція „М’яка іграшка”



І місце – Тимощук Анастасію,
ученицю 8 класу ЗОШ № 16



ІІ місце – Чепис Уляну,
ученицю 6 класу ЖМК



ІІ місце – Ободзинську
Анастасію, ученицю 9 класу ЗОШ № 8



ІІІ місце – Іщук Ольгу,
ученицю 7 класу ЗОШ № 32



 



В номінації „Вишивка”



Секція „Рушники”



І місце – Олесик Дар’ю,
ученицю 10 класу ЗОШ № 35



І місце – Міхліну Валерію,
ученицю 9 класу СЗОШ № 12



І місце – Гурульову Ірину,
ученицю 8 класу ЗОШ № 16



ІІІ місце – Ящук Інну, ученицю
11 класу ЖМК



 



Секція „Картини”



І місце – Долженко Анастасію,
ученицю 11 класу ЗОШ № 21



І місце – Нечипоренко Світлану,
ученицю 11 класу ЗОШ № 22



І місце – Білоцьку Ольгу,
ученицю 9 класу ЗОШ № 7



І місце – Дорош Вікторію,
ученицю 10 класу ЗОШ № 30



ІІ місце – Орлик Вікторію, ученицю
7 класу ЗОШ № 27



ІІІ місце – Шевчук Анжелу,
ученицю 9 класу ЗОШ № 16



ІІІ місце – Чернявського
В’ячеслава, учня 5 класу ЗОШ № 5



 



В номінації „Ліплення”



Секція „Настінні
панно”



І місце – Радківську Анну,
ученицю 11 класу ЗОШ № 16



І місце – Фурманюк Тетяну,
ученицю 11 класу ЗОШ № 6



І місце – Синяк Діану, ученицю
7 класу ЗОШ № 8



ІІ місце – Шевцову Вікторію,
ученицю 9 класу ЗОШ № 27



Секція „Просторова
скульптура”



І місце – Галензу Дар’ю,
ученицю 9 класу ЗОШ № 16



ІІ місце – Гончарук Катерину,
ученицю 9 класу ЖМГ № 3



ІІ місце – Демяннюк Марію, ученицю
5 класу ЗОШ № 19



ІІІ місце – Козловську
Вікторію, ученицю 7 класу ЗОШ № 12



 



В номінації „В’язаний
одяг”



І місце – Скрипку Марію,
ученицю 11 класу ЗОШ № 21



І місце – Лаврентєву Ганну,
ученицю 6 класу ЗОШ № 20



ІІ місце – Дроздюк Юлію,
ученицю 9 класу  ЗОШ № 33



ІІ місце – Ткачук Марію,
ученицю 6 класу ЗОШ № 12



ІІІ місце – Рудюк Ганну,
ученицю 10 класу ЗОШ № 30



ІІІ місце – Бойко Жанну,
ученицю 9 класу ЗОШ № 26







Категорія: МЦНТТУМ | Переглядів: 523 | Додав: S-CooL
Контакти
Якщо не вдалося опублікувати новину, надсилайте повідомлення на пошту
cool-school@i.ua
Анкета
Реєстрація режисерів на
Олімпійські Відео Ігри


ЗОШ №1
Гімназія № 1
Ліцей №2
Гімназія №3
ЗОШ №5
ЗОШ №6
ЗОШ №7
ЗОШ №8
ЗОШ №10
ЗОШ №12
ЗОШ №14
ЗОШ №15
ЗОШ №16
ЗОШ №17
ЗОШ №19
ЗОШ №20
ЗОШ №21
ЗОШ №22
Гімназія №23
Ліцей №24
Ліцей №25
ЗОШ №26
ЗОШ №27
ЗОШ №28
ЗОШ №30
ЗОШ №32
ЗОШ №33
Міський колегіум
ЗОШ №35
ЗОШ №36
Ліцей при ЖДТУ
«Ор Авнер»
МЦНТТУМ
Пошук
Календар
«  Травень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів

ptaskbook.com