П`ятниця, 29.03.2024, 08:16

Головна » 2012 » Березень » 14 » Тиждень української мови
Тиждень української мови

Уже стало традицією, що з першим подихом весни, у Шевченківські дні у школі проходить тиждень української мови і літератури. Винятком не стала і ця весна.

Під час предметного тижня було проведено ряд заходів.У кабінетах української мови і літератури, Шевченківській світлиці та шкільній бібліотеці організовано книжково-ілюстративні виставки, присвячені творчості Т.Г.Шевченка. Класні редколегії випустили стінні газети з тематикою про рідне слово, про значення творчості Великого Кобзаря, Лесі Українки; про літературу рідного краю.

П’ятикласники провели інтелектуальну гру «Я люблю українську мову». Активними учасниками були учні 5-А класу: Забродський Н., Тригуба Б., Юрчук А., Пастух Сторінки усного журналу «Наші імена» перегорнули шестикласники, підготувавши цікаві розповіді про походження імен. Серед учасників цього заходу слід відзначити учнів 6-А класу: Варварика К., Губерт А., Нідзельську О., Мацюк Н., Кузьмінську А., Гончарук А., Вальчик К.; учнів 6-В класу: Худякову К., Сич А., Вознюк Я., Матушевську В., Нарубалюк Н., Павлюк Т., Іваницьку  Л., Макарова А., Бондарчука В., Лебігу М.

Семикласники помірялися силами у літературному турнірі. Переможцями стали: Міськова І., Кукура М., Терещук С., Трокоз О.,           Щуцький О., Ярмолюк І., Ярощук Н. Учні 7-Б класу запросили однолітків переглянути зворушливу літературно-музичну композицію «Тепло батьківської хати». Активними учасниками заходу були Тіторчук Л., Гриценко В., Степаницький Т., Мельник К., Зубкова М., Літвінець В., Лобанова Н., Оріховська Ю.,              Черновол П., Мамай Ю., Свіжевський С., Андрущенко М.

Серед восьмикласників був організований конкурс на кращого читця поезій Т.Шевченка. Переможцями стали учні 8-А класу: Селецька Д.,   Сімольчук А., Спірін О. Слухачів захопило читання уривків з поеми «Гайдамаки» учнями – Спіріним О., Гребньовою А.

Учні 8-Б класу підготували і провели тематичну зустріч «Світлиця Шевченкового «Заповіту». Активними учасниками зустрічі були Дрозд В., Дурова О., Лінійчук Т., Лохмачова А., Онікійчук А.
Поєднання мистецтва слова з мистецтвом живопису показали учні 9-Б класу у мультимедійній композиції «Торкнутися краси». У постановці цієї композиції слід відзначити Гриба М., Дребіт К., Лисичко Д., Оніщук В., Ракович О., Ходоровську Д. Торкнулися краси Шевченкових картин десятикласники, організувавши круглий стіл «Шевченко-художник». Активними учасниками були сестри-близнята Кузьміни Марина і Вікторія, учениці 10-Б класу.
А ось наші випускники-одинадцятикласники підготували презентацію «Шляхами Кобзаря». Активну участь у підготовці презентації взяли Ісмаілова Р., Сич В., Гарбовська І., Павлик В. – учні 11-А класу.

Категорія: ЗОШ №30 | Переглядів: 1358 | Додав: Василиса