Четвер, 25.04.2024, 20:49

Головна » 2012 » Березень » 27 » Житомирський міський колегіум - призер ІІІ Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти-2012"
Картинка до матеріалу: «» 1 березня 2012 року у Виставковому центрі «КиївЕскпоПлаза» відбулося урочисте відкриття Третьої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2012».
Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

ІІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2012» є одним із найбільш помітних та масштабних професійних заходів в українській освітній галузі. Цього року вона стала місцем зустрічі представників 775 провідних навчальних закладів, видавництв, навчально-методичних центрів, асоціацій та підприємств з усіх регіонів України, а також учасників з Російської Федерації, Чеської Республіки, Естонської Республіки, Швейцарської Конфедерації, Словацької Республіки, Республіки Польща, Сполучених Штатів Америки.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Д.Табачник і Президент Національної академії педагогічних наук України В.Кремень вручили нагороди переможцям рейтингового виставкового конкурсу.

Організатори виставки провели тематичний конкурс з ряду актуальних проблем інноваційної модернізації освіти. Конкурс проводився з 9 тематичних номінацій:
Діяльність вищого навчального закладу з підвищення якості підготовки фахівців.
Соціальне партнерство у контексті розвитку сучасного навчального закладу: професійно-технічної та загальної середньої освіти.
Міжнародне співробітництво закладів освіти і наукових установ.
Інклюзивна освіта: від рівних прав до рівних можливостей
Діяльність вищих закладів післядипломної освіти, міських (районних) відділів освіти, навчально-методичних центрів з підвищення рівня професійних компетентностей педагогічних кадрів.
Інноваційні технології виявлення, навчання і підтримки розвитку обдарованої молоді.
Реформування дошкільного закладу освіти.
Модернізація позашкільного навчального закладу.
Створення та упровадження сучасних засобів навчання.

На конкурс з тематичних номінацій виставки було подано 612 робіт. Конкурсну роботу представив й педагогічний колектив Житомирського міського колегіуму.
Оцінку якості поданих робіт проводили наукові інститути Національної академії педагогічних наук України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, науково-методичний центр Міністерства аграрної політики та продовольства України. Переможців в номінаціях конкурсу на виставці було нагороджено Золотими, Срібними та Бронзовими медалями.
Педагогічний колектив Житомирського міського колегіуму нагороджений Срібною медаллю за реалізацію проекту «Впровадження моделі формування розвивального середовища та інтелектуальної сфери для самореалізації обдарованих дітей у Житомирському міському колегіумі» (автор проекту Надія Миколаївна Стойкова).

Найщиріші привітання педагогам колегіуму!!!
[color=purple]

Категорія: Міський колегіум | Переглядів: 977 | Додав: NadiyaSt